DETALI PAIEŠKA
Tipas
Vietovė
Kaina
Kaina už m2
Plotas
Aukštas
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė

„Šarlotės namai“ - Jūsų namai, Šarlotės g.12 Šarlotės g.14

Pristatome išskirtinį, itin aukštos kokybės naujos statybos butų projektą šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje šalia Girulių miško ir prestižinio Dragūnų kvartalo. „Šarlotės namai“ – tai keturi vienos laiptinės septynaukščiai, 15 ir 21 buto namai su liftais ir privačiu vidiniu kiemu. Projektas išsiskiria statybų kokybe ir suteikiamomis garantijomis, komfortine B pastatų garso klase, tik 2-3 butais aukštuose. Šiuo metu butus galite įsigyti dviejuose namuose: Šarlotės g. 14 ir Šarlotės g. 12. 
                                                                          
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
„Šarlotės namų“ fasadams ir lodžijų vidinei apdailai panaudotos tik labai kokybiškos austriškos FUNDERMAX plokštės, kurios užtikrina Jūsų naujųjų namų apdailos ilgaamžiškumą, spalvos patvarumą ir nereikalaus renovacijų.
 
Į savo naująjį butą pakilsite liftu, o Jūsų aukšte gyvens tik vienas ar du kaimynai. Jūsų patogumui, prie kiekvieno buto priskirtas 4-8 kv. m sandėliukas namo rūsyje. Įvažiavimą į „Šarlotės namų“ teritoriją riboja šlagbaumas, tad galėsite mėgautis privačiu vidiniu kiemu. Jums nereikės rūpintis, kur parkuoti automobilį, nes turėsite pažymėtą parkavimo vietą prie namo. Nepatogumų nesudarys ir bendrų patalpų bei namų aplinkos tvarka – Jūs ir Jūsų kaimynai, įsigydami butą, pasirašysite teisiškai įformintas bendrų patalpų ir butų naudojimosi tvarkos taisykles.
Siekiant užtikrinti išskirtinį Jūsų saugumą, vidinis kiemas, įėjimai į namus, pirmi pastatų aukštai, liftai ir sandėliukai stebimi vaizdo kameromis, įrengti domofonai su praėjimo kontrole (video funkcija). Teritorijos šiaurinė ir vakarinė pusės, kurios ribojasi su Girulių mišku, aptvertos dekoratyvine tvora.
 
Finansavimas
„Šarlotės namų“ vystytojas, UAB „Pamario troba“, suteikia palankų mokėjimo planą ir bendradarbiauja su didžiausiais Lietuvoje komerciniais bankais. Jei būstą planuojate įsigyti iš savų lėšų, su UAB „Pamario troba“ galėsite atsiskaityti pagal individualų mokėjimo planą be jokių papildomų mokesčių ar palūkanų per 1,5 – 2 metus. Jei būstui įsigyti naudosite banko kreditą – kviečiame susipažinti su didžiųjų komercinių bankų pasiūlymais, taikomais specialiai UAB „Pamario troba“ klientams.
 
 
 
Eglė Viskantaitė                                           

Pardavimų vadybinkė                      

+370 614 30468
egle@pamariotroba.lt
     

                                           
 
Vilija Gerazimienė

Direktoriaus pavaduotoja komercijai

 
 

Nekilnijamojo turto agentūros

Gijoneda
NtSavininkai
Avitera
Aidila
Turto Vizija
NT Pulsas
KurortoNT
Vilniaus-turtas
Pamariont
Renlina
Trakų turtas
Savas Būstas
Investhaus
Klaipedos NT
WestCity
Baltus
Tikras-Turtas
Naminta
Westhaus
Superhouse
Eurolana
Returta
Recom
Sideras
Vakarų NT
Realhaus
ProReal
Apus
Realton
Lorus
Creston
JūrosNT
Rebest
Palnesta
Proreal Invest
Nampro
Asimonas
ArasNT
MB Sauliaus būstas
NT Broker-is Brazdeikiene
NTrinka
juratecity
UAB Tikės grupė