DETALI PAIEŠKA
Tipas
Vietovė
Kaina
Kaina už m2
Plotas
Aukštas
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė

Dragūnų kvartale laisvi butai, Dragūnų g. 2, Dragūnų g. 13 ir 15

Dragūnų kvartalas – tai 14 daugiabučių gyvenamųjų namų projektas šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje prie Girulių miško, kurį nuo 2006 m. vysto UAB „Pamario troba“. Šiandien šį šiuolaikišką ir erdvų kvartalą žino daugelis, o jo išskirtinė vieta mieste šalia gamtos, laiko patikrinta statybų kokybė ir pilnai išvystyta infrastruktūra pelnė kvartalui prestižinę reputaciją.

UAB „Pamario troba“ siūlo butus su daline apdaila trijuose priduotuose namuose: Dragūnų g. 13, 15 ir 2. Tai – naujausios statybos namai Dragūnų kvartale. Iš mūsų siūlomų butų galėsite išsirinkti būstą sau – siūlome ir aukštesnės vertės butus su panoraminiais, miško vaizdais, ir praktiškus butus patraukliomis kainomis.
 
Dragūnų g. 13 - 15 – trijų laiptinių: devynių, aštuonių ir devynių, aukštų namas, su Schindler liftais kiekvienoje laiptinėje, priduotas 2013 m. pabaigoje.
Šis namas išsiskiria savo vieta kvartale – prie pat Girulių miško, tad pasirinkusieji butus su langais į Vakarų pusę mėgausis pušyno vaizdais.
sudaro dvi dalys: penkių aukštų (trijų laiptinių) ir devyniolikos aukštų (vienos laiptinės). Abiejuose pastato dalyse įrengti laiptai ir naujausi Schindler liftai: žemaaukštėje – po vieną laiptinėje, daugiaaukštėje – du greitaeigiai. Namas suprojektuotas taip, kad į visus butus, požeminį garažą ir sandėliukus namo rūsyje galite patekti nesinaudodami laiptais, kas itin patogu tėveliams su vaikų vežimėliais, dviratininkams ir judėjimo negalią turintiems žmonėms. Pastate įrengta naujausia priešgaisrinė sistema, o gyventojų saugumui užtikrinti įvažiavimas į požeminį garažą, garažas, sandėliukai ir daugiaaukštė dalis (liftai, fojė, įėjimas) stebimi vaizdo kameromis. Kiekvienas butas turi sandarią, įstiklintą lodžiją su atidaromais langais.
 
Dragūnų g. 2 - Sudaro dvi dalys: penkių aukštų (trijų laiptinių) ir devyniolikos aukštų (vienos laiptinės). Abiejuose pastato dalyse įrengti laiptai ir naujausi Schindler liftai: žemaaukštėje – po vieną laiptinėje, daugiaaukštėje – du greitaeigiai. Namas suprojektuotas taip, kad į visus butus, požeminį garažą ir sandėliukus namo rūsyje galite patekti nesinaudodami laiptais, kas itin patogu tėveliams su vaikų vežimėliais, dviratininkams ir judėjimo negalią turintiems žmonėms. Pastate įrengta naujausia priešgaisrinė sistema, o gyventojų saugumui užtikrinti įvažiavimas į požeminį garažą, garažas, sandėliukai ir daugiaaukštė dalis (liftai, fojė, įėjimas) stebimi vaizdo kameromis. Kiekvienas butas turi sandarią, įstiklintą lodžiją su atidaromais langais.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kokybė ir garantija
Dragūnų kvartalo namų fasadams panaudotos tik labai kokybiškos austriškos FUNDERMAX plokštės, kurios užtikrina namų apdailos ilgaamžiškumą, spalvos patvarumą ir nereikalauja renovacijų. Aukštos kokybės medžiagos, profesionalūs sprendimai ir akredituotų statybos vadovų priežiūra garantuoja ekonomišką būsto eksploataciją.
Pasirinkimas finansavimas
Būstą galite rinktis trijuose priduotuose namuose ir atrasti Jums priimtiniausią variantą – butų kainos svyruoja, atsižvelgiant į buto vietą, aukštą, vaizdus pro langus ir išplanavimą. Ieškantys būsto už patrauklią kainą renkasi praktiškus butus.
 
Finansavimas
Norintiems įsigyti būstą kvartale, statytojas UAB „Pamario troba“ gali sudaryti individualų atsiskaitymo planą 1,5 – 7 metams, jei atsiskaitoma savo lėšomis, ar suteikti būsto nuomą su išsipirkimu (Rent 2 Buy), kai mokant nuomos įmokas per 24 mėnesius sukaupiamas pradinis įnašas paskolai banke. Aukštesnės vertės būstams Rent 2 Buy paslauga netaikoma.
 
 
Eglė Viskantaitė                                           

Pardavimų vadybinkė                      

+370 614 30468
egle@pamariotroba.lt
     

                                           
Vilija Gerazimienė

Direktoriaus pavaduotoja komercijai

 

Nekilnijamojo turto agentūros

Gijoneda
NtSavininkai
Avitera
Aidila
Turto Vizija
NT Pulsas
KurortoNT
Vilniaus-turtas
Pamariont
Renlina
Trakų turtas
Savas Būstas
Investhaus
Klaipedos NT
WestCity
Baltus
Tikras-Turtas
Naminta
Westhaus
Superhouse
Eurolana
Returta
Recom
Sideras
Vakarų NT
Realhaus
ProReal
Apus
Realton
Lorus
Creston
JūrosNT
Rebest
Palnesta
Proreal Invest
Nampro
Asimonas
ArasNT
MB Sauliaus būstas
NT Broker-is Brazdeikiene
NTrinka
juratecity
UAB Tikės grupė
Ntbrumai