BUTAI | KLAIPĖDA
LŪŽŲ G., Klaipėda | Butas | 2 k. | 55 m²
Kaina: 125000 € 2272.73 €/m²
Skelbimo ID: |
1368568 |
Kaina: |
125000 € |
Adresas: |
Klaipėda, Lūžų g., Klaipėdos m. |
Plotas: |
55 m² |
Kambarių skaičius: |
2 |
Aukštas: |
5 iš 10 |
Pastatymo metai: |
1992 |
Namo tipas: |
Blokinis |
Šildymas: |
Centrinis |
Būklė: |
Reikia remonto |
Aprašymas
Parduodamas tvarkingas butas, Lūžių g. funkcionaliai išplanuotas 55m2 esantis 5 iš 10 statybos name. Butas pasižymi patogiu išplanavimu: erdvi svetainė, atskira virtuvė,jaukus miegamasis,vonios kambarys, WC, bute daug natūralios šviesos.
Modestas
+37068104200
modestasturtovizija@gmail.com

UAB "Turto vizija"
Minijos g. 39, Klaipėda.
Mob.+370 64831177
El. paštas: infoturtovizija@gmail.com
Panašūs skelbimai BUTAI | KLAIPĖDA
51 m² | 1/2 | 1900 m. | Suremontuotas | Kitas šildymas
Parduodamas įrengtas 2-jų kambarių 51 kv,m butas Tauralaukyje, Tuopų g. Butas su atskiru įėjimų, priklauso 4 arų sklypas...
130 000 €
53 m² | 5/9 | 2008 m. | Nauja statyba
Naujos statybos Taikos pr. Arkados name, penktame aukšte parduodamas butas. Statytas 2008m. plotas 53kv. su įstiklintu b...
129 000 €