DETALI PAIEŠKA
Tipas
Vietovė
Kaina
Kaina už m2
Plotas
Aukštas
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė

PATALPOS | PALANGA

TAIKOS G., Palanga | Patalpos | 991 m²

Kaina: 499000 € 503.53 €/m²

Skelbimo ID:

487031

Kaina:

499000 €

Adresas:

Palanga, Taikos g., Palangos m.

Pažiūrėti Žemelapyje

Plotas:

991 m²

Patalpu paskirtis:

Gamybos

Aukštas:

0 iš 1

Pastatymo metai:

1998

Namo tipas:

Mūrinis

Pažymėti skelbimą
Spausdinti skelbimą
Dalintis
10

Aprašymas

Rytinėje Palangos dalyje parduodamas 991 kv. m. prekybinės- gamybinės paskirties pastatas 33 arų sklype.
Taikos g. parduodamas 991 kv. m. pastatas su veikiančia kepykla, parduotuve, bei administracinėmis- buitinėmis patalpomis, su rūsiu po visu pastatu. Pastatui priklauso 33 arų sklypas.
Apklausus „tikruosius“ palangiškius ir vasarą jų gretas papildančius vasarotojus , atlikus papildomus tyrimus, buvo nuspręsta, kad Palangos rytiniame kvartale būtų tikslinga pastatyti paslaugų ir laisvalaikio praleidimo centrą, kuriame netoli namų aplinkiniai galėtų patogiai apsipirkti, surasti visas reikiamas paslaugas ir turiningai praleisti laisvalaikį ilgais žiemos vakarais. Tam buvo parengtas detalusis planas, pagal kurį leidžiama rekonstruoti esantį arba statyti naują iki keturių aukštų komercinį-gyvenamąjį pastatą (virš 4000 kv. m.), kuriame pirmuosiuose dviejuose aukštuose galėtų įsikurti visos reikalingos paslaugos, kaip banko skyriai, grožio, sveikos gyvensenos, vaikų priežiūros ir kiti centrai, įvairios maitinimo įstaigos, o trečiame ir ketvirtame būtų įrengti nebrangūs butai.
Čia pakankamai judri vieta ir žiemos metu, nes veikiančiose „IKI“ ir kitose parduotuvėse mėgsta apsipirkti tiek vietiniai kvartalo ir kaimyninių sodų gyventojai, tiek ir pravažiuojantys iš atokesnių vietų, nes objektas randasi netoli centrinio įvažiavimo į Palangą ir Klaipėdos plento - Liepojos kelio. Šalia įsikūrusi Palangos evangelikų liuteronų bažnyčia, stačiatikių cerkvė.
Išplėtus prekybos ir paslaugų spektrą, ne tik padidėtų lankytojų srautai, bet ir centras taptų rytinio kvartalo bendruomenės susibūrimo vieta.
Susidomėjusiems šiuo investiciniu projektu pateiksiu daugiau informacijos apie užstatymo galimybes, gretimų sklypų apjungimą bendrai veiklai ir reikalingus dokumentus.
Lauksiu įvairių pasiūlymų.
Daugiau informacijos teirautis telefonu 8 698 15604 arba el. paštu: palanga@recom.lt
Jei Jums patiko šis objektas – SIŪLYKITE SAVO „PROTINGĄ“ KAINĄ!
Nekilnojamojo turto agentams – jei turite klientą šiam objektui, dėl atlyginimo visada susitarsime.
Jei norite parduoti savo nekilnojamąjį turtą, kreipkitės į mane, jei dar neapsisprendėte, vis tiek kreipkitės, mielai pakonsultuosiu.

Palanga

+37069815604
palanga@recom.lt
Laukiam jūsų klausimų

RE/com Palanga
Mob. +370 698 15604
info@recom.lt