DETALI PAIEŠKA
Tipas
Vietovė
Kaina
Kaina už m2
Plotas
Aukštas
Aukštų skaičius
Aukštų skaičius
Pastato tipas
Šildymo tipas
Būklė

Manto namai – M.Mažvydo ir H.Manto gatvių sankirtoje, Klaipėda

 

 


Manto namai  - naujo gyvenimo pradžia.


Visos svarbiausios Klaipėdos vietos šalia. Jūsų namai atsidurs miesto šurmulio, linksmybių, kultūros ir meno renginių sukūryje. Tik iškėlę koją iš namų, pateksite į centrines Klaipėdos gatves, pulsuojančias didmiesčio ritmu, kur kasdien verda gyvenimas.


Apsigyvenkite uostamiesčio vidury, kur kertasi sausumos, oro ir jūrų keliai. Pasinerkite į šiuolaikinio miesto ritmą ir išnaudokite kiekvieną galimybę, kurią siūlo gyvenimas.

 
„Manto namuose“ apartamentai patogiai išdėstyti per du aukštus, o kai kurie šio ir namo ties Manto gatve apartamentai turės atviras lauko terasas, susijungiančias su vidiniu kiemeliu.


Atviros lauko terasos lepins ir visų namų viršutinių aukštų gyventojus. Iš terasos virš namo ties Šimkaus gatve atsivers Kuršių marių vaizdai ir jūros


Čia įsikurs jaukios kavinės ir ištaigingi restoranai, kuriuose malonu aptarti reikalus su kolegomis ar partneriais, pasimatyti ir jaukiai paplepėti su artimais žmonėmis, pasilepinti taure gero vyno ar gurmanišku maistu.  Mėgaukitės  išskirtine „Manto namų“ atmosfera!


Grįždami namo užsukite gėlių, mielų išskirtinių daikčiukų, kurie sukurs gerą nuotaiką ir kels šiltus jausmus. Neskubėdami rinkitės naujausius, geriausius ir madingiausius daiktus, į kuriuos sudėta visa šiuolaikinė gabiausių žmonių patirtis ir išmonė.


Mėgaukitės gyvenimu ir jo teikiamais malonumais!


Manto namų elegancijos ir stiliaus centras - išrankiems ir stilingiems žmonėms.

 

 

 

AUDROS RŪMAI, UAB
N.Sodo g. 1-5, Klaipėda
Tel. 8 46 246303
Mob.tel.: 8 613 44443
http://www.mantonamai.lt/


 

Nekilnijamojo turto agentūros

Gijoneda
Avitera
Aidila
Capital
Turto Vizija
NT Pulsas
Klaipedos NT
Namelita
Pamariont
Investhaus
WestCity
Purijona
BaltikHaus
Tikras-Turtas
Naminta
Westhaus
Superhouse
Eurolana
Returta
Recom
Vilniaus-turtas
Sideras
Agatėja
Vakarų NT
Liepų parkas